سایر خدمات

در بینا خدمات متنوع و مختلف درمانی جهت رفاه هرچه بیشتر حال بیماران و مراجعه کنندگان ارایه میشود، تا انجا که نیاز به مراجعه به مراکز درمانی دیگر نیست.

آزمایشگاه

آزمایشگاه بیمارستان فوق تخصصی چشم بینا به منظور تسهیل در کار بیماران محترم که جهت عمل چشم به بیمارستان مراجعه میکنند، کلیه آزمایش های لازم را انجام داده تا بیمار نیاز به مراجعه به مراکز آزمایشگاهی دیگر نداشته باشد. همچنین در زمان شیوع ویروس کرونا در صورت تمایل بیماران نمونه گیری در منزل نیز توسط تیم بیمارستان انجام میشود.

اورژانس

اورژانس بیمارستان فوق تخصصی چشم بینا به صورت شبانه روزی در خدمت بیماران محترم میباشد. البته با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت جلوگیری از شیوع بیماری، اورژانس تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد.

داروخانه

مجموعه بیمارستان فوق تخصصی چشم بینا به منظور تسهیل در کار بیماران و مراجعان محترم و جلوگیری از مراجعه به مراکز درمانی دیگر سعی کرده است تا کلیه امکانات لازم را در بیمارستان فراهم آورد. لذا بیماران محترم میتوانند کلیه داروهای خود، اعم از چشمی، غیر چشمی و محصولات آرایشی بهداشتی را از داروخانه بیمارستان واقع در طبقه همکف تهیه نمایند.

عینک فروشی

بیمارستان چشم بینا جهت تسهیل در کار بیماران و برطرف کردن نیازهای چشمی مراجعان محترم سعی بر آن داشته تا امکانات لازم را در مجموعه بیمارستان گردهم آورد. عینک فروشی بیمارستان واقع در طبقه همکف با در اختیار داشتن عینک های به روز طبی و آفتابی و لنزهای مختلف و انجام هرگونه تعمیرات عینک آماده به خدمت رسانی است.